İyi bir yatak, sandığınız kadar pahalı değil. İnsan Kaynakları
feature-row__image feature-row__image
2 Yıl Ürün Garantisi

Tüm ürünlerimizde garanti süresi en az 2 yıldır.

feature-row__image feature-row__image
Ücretsiz Teslimat ve İade

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

İnsan kaynakları bölümü, Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütür.

Seçme ve Yerleştirme:
Doğru işe doğru çalışan seçimi Uyum Yatak’ta işe alım sürecinde temel felsefedir. Uyum Yatak’a yapılan her türlü başvuru, işin gerektirdiği yetkinlik, nitelik ve yetenekler doğrultusunda gizlilik içinde değerlendirilir.

Performans ve Kariyer Yönetimi:
Uyum Yatak’daki performans sisteminin amacı; çalışanların performanslarının çok yünlü ölçülerek sağlıklı bir geribildirim sürecinin yaşanması ve bireysel performans kadar takım performansının da öne çıkarılmasıdır. Çalışanlar; deneyimleri, eğitimleri ve kariyer hedefleri doğrultusunda Uyum Yatak bünyesindeki farklı alanlarda da görev alabilirler.

Eğitim Politikası:
Eğitim faaliyetlerinin temel hedefi, kalite güvenliğine yönelmiş, verimliliğe büyük ölçüde önem veren; hijyen, çevre, sağlık ve iş güvenliği konularında bilinçli; beşeri ilişkilerinde yapıcı bir firma kültürü oluşturmak ve tüm çalışanları bu kültürün parçası yapmaktır.