İyi bir yatak, sandığınız kadar pahalı değil. Hakımızda
feature-row__image feature-row__image
2 Yıl Ürün Garantisi

Tüm ürünlerimizde garanti süresi en az 2 yıldır.

feature-row__image feature-row__image
Ücretsiz Teslimat ve İade

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Uyum Yatak üretim faaliyetlerine 1975 yılında başladı. Yıllar içinde ürünlerini çeşitlendiren Uyum Yatak, ülkemizde kalitenin adresi olduğu gibi yabancı ülkelerde de bayrağımızı en iyi şekilde dalgalandırmanın haklı gururunu yaşamaya devam etmektedir. Yarım asırdan beri devam eden engin tecrübesinin yanı sıra insan odaklı yaklaşımı ve inovatif üretim kültürüyle yüksek kalite standardına sahip uluslararası bir şirkettir.

Dürüstlüğü ilke edinen Uyum Yatak, müşterilerine her zaman en iyi ürünü ve en iyi hizmeti sunmak için son derece titiz bir çalışma anlayışına sahip olmuştur. Müşterilerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda geliştirdiğimiz ürünleri, çağdaş yeniliklerle harmanlayarak ürünlerimizi daha da iyi hale getirmeyi başarmıştır. Dünya modası ve çağdaş akımlar, yakından takip ederek, kendi yaşam kültürümüz global yaşam kültürüyle harmanlamakta ve müşterilerimize şık ve modern ürünler sunulmaktadır. Ayrıca müşterilerine daha kaliteli ve konforlu bir alışveriş imkânı sunmak için mağazacılık anlayışını en üst düzeye taşımış ve doğru tercihte bulunarak yaşamlarını kolaylaştırmayı ve iyileştirmelerinin sağlanması hedeflenmiştir.

Uyum Yatak, ürettiği ürünlerdeki yüksek kalitenin yanı sıra, 44 yıldır süregelen istikrarlı çizgisi ve üstün teknolojik altyapısı sayesinde sektörün öncü firmalarından birisi olmuştur. Yatakta kaliteyi sürdürülebilir olarak devam ettiren bir kuruluş olarak öne çıkmayı başarmıştır. Seçkin müşterilerimizin görüş ve önerilerine değer vererek bugüne kadar taşıdığı bayrağı daha da ileri götürerek ve sadece ülkemiz sınırları içerisinde değil; Ukrayna, Bulgaristan, Mısır, Yunanistan ve Türki Cumhuriyetlere gerçekleştirdiği ihracatla dış pazarda da gelişerek artık uluslararası şirketler arasında yer almaktadır.