İade Talebi

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan ürünün tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde info@uyumyatak.com.tr adresine email,sms,whatsapp mesaj veya telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir. Ürünün ilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün info@uyumyatak.com.tr‘e  gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örnegi ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez

Kullanılmış,ambalajı açılmış,tahrip edilmiş vb. şeklindeki ürünler iade edilemez.
Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallar söz konusu olduğunda  tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade Süreci

  1. İade veya değişim talebinizi bize mail yoluyla İade/Değişim konusu ile isim, adres,alınan ürün  bilgisini ile  iletirsiniz.
  2. Müşteri hizmetlerimiz evinize kargo firmamızı yönlendirir ve ürünümüz sizden teslim alınır veya kendi gönderim yöntemlerinizle bize ulaştırabilirsiniz.
  3. Bize ulaşan ürün, ilgili departmanımız tarafından kontrol edilir.
  4. Ürünün ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve hijyenikliğini kaybetmemiş olması gerekir.
  5. Ürün değişimine engel olacak ambalajda açılma, kullanım veya lekelenme tespit edilirse iade veya değişim yapılmaz.
  6. Tüm süreçlerin ardından iadeniz ödeme yönteminize göre hesabınıza geriye aktarılır.