Yatak, Uyum Yatak
UYUM YATAK
Hakkımızda
44 yıldan beri kazandığımız engin deneyim ve nitelikle ürettiğimiz ürünlerde belirli bir kalite ve standardı yakalamış bulunuyoruz.

Uyum Yatakları San.ve Tic.Ltd.Şti.1975 yılında kuruldu. 44 yıldan beri kazandığımız engin deneyim ve nitelikle ürettiğimiz ürünlerde belirli bir kalite ve standardı yakalamış bulunuyoruz.

Dürüstlüğü kendine ilke edinmiş firmamız,müşterilerine her zaman en iyi ürünü üretmeye ve onlarla düzeyli  diyalog kurmaya özen göstermektedir.

Firmamız ürettiği ürün kalitesinde olduğu gibi 44 yıldır çizdiği istikrarlı çizgi ve gelişmiş teknoloji altyapı imkanları ile sektör  içerisinde önemli bir konuma yükselmiştir.Bu nedenle yatakta kalite ve devamlılık  unsurunu yakalayan bir kuruluş olarak öne çıkmayı başarmıştır.

Firmamız çağdaş yeniliklere kendisini daha da uyarlayarak siz ve değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerine değer vererek bu güne kadar taşıdığı bayrağı daha da ileri götürerek ve sadece ülkemiz sınırları içerisinde değil; Ukrayna, Bulgaristan, Mısır, Yunanistan ve Türki Cumhuriyetlere gerçekleştirdiği İhracatla dış pazarda da etkin gelişen bir şekilde yer almaktadır. 44 yıldır pazarın önemli bir oyuncusu olarak etkin konumunu koruyan Uyum Yatak sağlık ve konfor dolu uykuların garantisi olmaya devam edecektir…

Uyum Yatak
Sakcay Biliim